KRUPPS KORAL IPARI MOSOGATÓGÉP K560E, Pohár és tányérmosogató gép 400V, 5,4kW, érintőképernyős vezérléssel
Krupps mosogatógépek olasz gyártó terméke, gyors alkatrész biztosítása saját raktárkészletről és gyári beszállítással.
Vízlágyító használat feltétele a garancia megőrzésének.
Lefolyó szívattyú szükséges, ha a csatorna a falban van, nem szükséges, ha megemelve a gép a csatornaszint fölé állványra vagy padlóban van és gravitációsan lefolyik.
Mosószer és öblítőszer adagoló belépítve a gépbe
TECHNIKAI LEÍRÁS
Külső méret:
szélesség: 585 mm
magasság: 805 mm
mélység: 680 mm
Teljesítmény:3,12 kW
Feszültség:400
TULAJDONSÁGOK
Tányér/Pohármosogató gép, érintőképernyős kijelzéssel
-50x50-es kosármérettel
-Ciklusidő:90/110/120/300 sec
-Max pohár magasság: 31 cm
-Max tányér átmérő: 35 cm
-Mosási teljesítmény: max. 40 kosár/óra
-Rozsdamentes forgókarok
-Tank mérete 26 lit.
-Bojler mérete: 7,3 lit.
-Ciklusonkénti vízfogyasztás: 2 lit/ciklus (2 bar)
-Beépített öblítőszer adagolóval
-Beépített mosogatószer adagoló
-Teljesen rozsdamentes kivitel
-Érintőképernyős vezérlés
-TELJESEN MAGYAR MENÜ
-Tartozékok: 1 db 50x50-es pohártartó kosár, 1db tányértartó kosár, 2 db evőeszköztartó
Opcionálisan rendelhető: -Beépített lefolyó szivattyú
Nyomásnövelő pumpa
| DISHWASHERS FEATURES | |
|---|---|
| Dimensions - (mm) L - P - H | 585x600x815h |
| n° baskets/hour - (+55°C) | Max 40 |
| Height glass max | 365mm |
| Ø height plate max | 395mm |
| Trays | GN 1/1 (Special basket required) |
| Tank heating element - Tank capacity | 2,6kW - 24lt |
| Boiler heating element - Boiler capacity | 5,4 kW - 7,3lt |
| Washing pump | 0,52kW / 0,7Hp |
| Total power input / Current | 5,92kW / 16A |
| Standard input voltage | 400V3N+T 50Hz |
| Recommended inlet water temperature | +55°C |
| Water hardness | 7÷10 °f |
| Water consumption per cycle (inlet suggested pressure 2 BAR) | 2,0lt |
| Adjustable detergent and rinse-aid dispenser | ELECTRIC |
| ACCESSORI | |
| Cutlery insert | 2 |
| Basket for glasses dim.500x500x100mm | 1 |
| Basket for 18 dishes dim.500x500x100mm | 1 |
| OPTION | |
| UNIKO touch display with IKLOUD Wi-Fi control | |
| Input voltage 230V/3+T | |
| Booster pump kit 0,5Hp | |
| Drain pump kit 32W | |
| Boiler heating element 9kW | |
| Thermo/acoustic insulation double wall kit and upper cover | |
| Stainless steel tank filter kit for rack dishwasher 500x500 | |
| Reverse osmosis system | - |
| Basket for trays with 4 compartments dim.500x500x200mm | |
| Inclined basket for wine glasses dim.500x500x170mm | |
| Kit 4 Stainless steel feet 50-70mm | |
| SOFT Door Opening/Closing System | |
| SOFT Start | |
| DOUBLE Load Support | |
| = Optional Installabile, - = Optional not installable | |
K560E
