Fekete mosogatógép
Ürítő szivattyú beépítve a gépbe DP110K Termék ár: 69.990Ft+Áfa
Vízlágyító használat feltétele a garancia megőrzésének.
Lefolyó szívattyú szükséges, ha a csatorna a falban van, nem szükséges, ha megemelve a gép a csatornaszint fölé állványra vagy padlóban van és gravitációsan lefolyik.
Krupps fekete edénymosogató 600*670 mm kosármérettel: kosara ciklusonként 26 tányért képes elmosni, GN1/1 gasztronorm tálcákat, sütőlapokat és 600×400-as tésztaformákat, valamint akár 575x645x445(h) mm méretű tárgyakat, maximálisan 30 kosár/óra (780 tányér/óra) termelékenységgel. A praktikus munkamagasság megkönnyíti a betöltést, míg a dupla falak javítják a hő- és hangszigetelést. A beépített szűrőkkel ellátott, lekerekített öntött tartály maximális higiéniát és tökéletes vízelvezetést biztosít.
| Dimensions - (mm) L - P - H | 775x810x1435h |
|---|---|
| n° baskets/hour - (+55°C) | Max 30 |
| Ø height plate max | 430mm |
| Height pot max | 445mm |
| LT bread basket | 60 (H=445mm) |
| Trays | GN1/1-60x40 |
| Tank heating element - Tank capacity | 4,5kW - 37l |
| Boiler heating element - Boiler capacity | 5,4kW - 12l |
| Washing pump | 2,0kW / 2,7Hp |
| Total power input / Current | 7,4kW / 16A |
| Standard input voltage | 400V - 50Hz |
| Recommended inlet water temperature | +55°C |
| Water hardness | 7°f - 10°f |
| Water consumption per cycle (inlet suggested pressure 2 BAR) | 2,4 l |
| Adjustable detergent and rinse-aid dispenser | STANDARD |
| Acquatech system rinse | STANDARD |