KRUPPS ipari mosogatógép C537, Pohár és tányérmosogató gép 230V, 3,12kW, Öblítő és mosogatószer adagolóval, lefolyó szivattyú külön rendelhető
Krupps mosogatógépek olasz gyártó terméke, gyors alkatrész biztosítása saját raktárkészletről és gyári beszállítással.
Vízlágyító használat feltétele a garancia megőrzésének.
Lefolyó szívattyú szükséges, ha a csatorna a falban van, nem szükséges, ha megemelve a gép a csatornaszint fölé állványra vagy padlóban van és gravitációsan lefolyik.
Mosószer és öblítőszer adagoló belépítve a gépbe
TECHNIKAI LEÍRÁS
Külső méret:
szélesség: 585 mm
magasság: 805 mm
mélység: 680 mm
Teljesítmény:3,12 kW
Feszültség:230 V
TULAJDONSÁGOK
Tányér/Pohármosogatógép gép
-50x50-es kosármérettel
-Ciklusidő:120 sec
-Max pohár magasság: 31 cm
-Max tányér átmérő: 35 cm
-Mosási teljesítmény: 30 kosár/óra
-Rozsdamentes forgókarok
-Tank mérete 26 lit.
-Bojler mérete: 7,3 lit.
-Ciklusonkénti vízfogyasztás: 2 lit/ciklus (2 bar)
-Beépített öblítőszer-, és mosogatószer adagolóval
-Teljesen rozsdamentes kivitel
-Manuálís vezérlés
-Tartozékok: 1 db 50x50-es pohártartó kosár, 1 db tányértartó kosár, 2 db evőeszköz tartó
Opcionálisan rendelhető: -Beépített lefolyószivattyú
- Nyomásnövelő pumpa
| DISHWASHERS FEATURES | |
|---|---|
| Dimensions - (mm) L - P - H | 585x600x815h |
| n° baskets/hour - (+55°C) | 30 |
| Height glass max | 365mm |
| Ø height plate max | 395mm |
| Trays | GN 1/1 (Special basket required) |
| Tank heating element - Tank capacity | 2,6kW - 24lt |
| Boiler heating element - Boiler capacity | 2,5kW - 7,3lt |
| Washing pump | 0,52kW / 0,7Hp |
| Total power input / Current | 3,12kW / 16A |
| Standard input voltage | 230V 50Hz |
| Recommended inlet water temperature | +55°C |
| Water hardness | 7÷10 °f |
| Water consumption per cycle (inlet suggested pressure 2 BAR) | 2,0lt |
| Adjustable detergent and rinse-aid dispenser | ELECTRIC |
| ACCESSORI | |
| Cutlery insert | 2 |
| Basket for glasses dim.500x500x100mm | 1 |
| Basket for 18 dishes dim.500x500x100mm | 1 |
| OPTION | |
| UNIKO touch display with IKLOUD Wi-Fi control | - |
| Booster pump kit 0,5Hp | |
| Drain pump kit 32W | |
| Thermo/acoustic insulation double wall kit and upper cover | |
| Stainless steel tank filter kit for rack dishwasher 500x500 | |
| Basket for trays with 4 compartments dim.500x500x200mm | |
| Inclined basket for wine glasses dim.500x500x170mm | |
| Kit 4 Stainless steel feet 50-70mm | |
| ADVANCE display | |
| SOFT Door Opening/Closing System | |
| SOFT Start | |
| DOUBLE Load Support | |
| = Optional Installabile, - = Optional not installable | |
C537
